FCHK Forever

Eurofotbal

Fotogalerie

Z diskuze...

Aktuality

Statistiky podzimu 2011

Přinášíme Vám ohlédnutí za podzimní částí Gambrinus ligy, kterou Hradec zakončil jednáctým místem. Ve statistikách zjistíme především mizernou střeleckou bilanci v první polovině utkání, ve které Votroci držejí nelichotivý primát.
Hradec je po podzimu v tabulce Gambrinus ligy na 11. místě, s 5 výhrami, 4 remízami a 7 prohrami. Votroci zažili vítěznou děkovačku se svými fanoušky pětkrát - v obou vzájemných zápasech s Teplicemi, doma se Žižkovem a Bohemkou a v Olomouci.
V tabulce domácích zápasů je Hradec na osmém místě. Na Všesportovním stadionu porazili Votroci Viktorii Žižkov, Bohemians 1905 a Teplice. Statistiky jsou vyrovnané 3-3-3. Hradečtí příznivci si pod lízátky zakřičeli gól pouze sedmkrát, což je druhý nejhorší výsledek v lize. Při pasivním skóre 7:8 získali 12 bodů.
V zápasech venku jsou na tom naši borci o něco hůře, patří jim desáté místo. Statistiky jsou 2-1-4, Hradec prohrál na Letné se Spartou, na Julisce s Duklou, v Ostravě a v Plzni, vyhrál v Teplicích a v Olomouci, zápas v Mladé Boleslavi skončil remízou.
Pokud by se hrál pouze jeden poločas, byl by Hradec na jedenáctém místě s bilancí 3-8-5, se skóre 5:6 a 17 body.
Ve druhém poločase je Hradec o příčku výše s bilancí 5-6-5 a skóre 8:14.
Nejlepším střelcem Votroků je po podzimu Pavel Dvořák, který se trefil čtyřikrát, dvě branky dal Jaroslav Zelený.
Co se týká pobytu na hřišti, tak do všech 16 zápasů zasáhli jen čtyři fotbalisté - Jaroslav Zelený, Pavel Dvořák, Vojtěch Štěpán a Roman Fischer.
Žádné komentáře
 
fchkforever © 2011
Publikování nebo další šíření obsahu serveru fchkforever.wgz.cz je bez souhlasu redakce zakázáno.
TOPlist